KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12769434

nr 1276 9434

Arthur Enok Andersson

(1888-1980), Sverige

Etsning, "Torget". Signerad. Motivet: 25x29 cm

Utrop:

600 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:32:44

Arthur Enok Andersson

Läs mer om Arthur Enok Andersson